BlogRepublika Öğrencilerin Yeni Yurdu!

Üniversite eğitiminize yeni mi başladınız? Seçtiğiniz İstanbul üniversitesini mi kazandınız? Kalacak yer arama telaşına mı düştünüz? yada Kısa dönem kalacak bir yurt mu arıyorsunuz? Artık tüm bu soruların NET bir yanıtı var: REPUBLIKA! Daha detaylı bilgi için www.republika.com.tr.

Republika Yeni Nesil Öğrenci Yurtları

Üniversite eğitiminizi düşlerken yada kalacak bir yer ararken sanırız aklınıza; Teras Katında Havuzu bulunan, üç öğün birbirinden leziz yemekler sunulan, sosyal oturma odalarında dev ekranda film keyfi yapabileceğiniz, ferah odalarında konaklayabileceğiniz, istanbulun en güzel ve merkezi 3 noktasında 5 yıldızlı otel konforu ile hizmet veren bir Yurt hizmetinin olabileceğini tahmin etmemişsinizdir, fakat Republika ile hayalin ötesinde bu ayrıcalıklara ‘ulaşılabilir’ imkanlarla erişmeniz artık mümkün!

İstanbulun en güzel ve merkezi noktaları olan Ortaköy, Florya ve Büyükçekmece de hizmet veren Republika Yeni Nesil Öğrenci Yurtları, sunduğu sosyal imkanların yanı sıra, sakinlerinin hayatını kolaylaştıran bir ‘Öğrenci Rehberi’.

Republika: Öğrenci Cumhuriyeti!

Bilgili Holding Yönetim kurulu Başkanı ve Eski Beşiktaş Spor Klübü Yöneticisi Sayın Serdar Bilgili’nin hayalinden yola çıkarak gerçekleştirdiği Republika Apart Yurtları, bir öğrencinin ihtiyacı olabileceği tüm rahatlığı ve konforu bünyesinde barındırıyor, böylelikle Republika sakinleri harika bir sosyal ortamda Üniversite eğitimlerine çok daha iyi konsantre olabiliyorlar.

İster Uzun Dönem, ister kısa dönem konaklıyor olun, Republika aynı kalitede hizmeti ve konforu sizlere sunmayı vaad ediyor!

Bütün Republika Apart Yurt binaları 5 yıldızlı otel konforunda dizayn edildi ve 7/24 güvenlik kameraları ile gözlemlendiği için son derece güvenli, böylelikle başka bir yerde kalmanın vermiş olduğu ilk dönemdeki o endişe yerini huzur ve rahatlığa bırakıyor.

Republika bir Öğrencinin Başına Gelebilecek En İyi Şey!

Üniversite eğitiminin başlangıcından bitişine kadar bir stres yumağı olduğunu herkes bilir, bu stresin büyük bölümünü ise eğitime iyi konsantre olamamak ve yeterince sosyalleşememek oluşturur, bunun farkında olan bizler, siz değerli öğrencilere en iyi konforu ve kaliteli sosyal ortamı sunmayı vaad ediyoruz.

Republika Apart Yurtlarında kuracağınız dostluklar sizinle bir ömür boyu beraber olabilmek için hazır bekliyor. Sunduğumuz konfor, rahat yurt odaları, ferah mekan ve daha pek çok harika içeriğimiz ile tüm Yurt ihtiyaçlarınızı karşılamak için hazırız!

Daha fazla ve ayrıntılı bilgi için www.republika.com.tr adresimizi ziyaret edebilir, bize e-posta gönderebilir yada telefon açabilirsiniz. Bugün iyi bir şey yapın; Bize ulaşın ve Üniversite eğitiminizi yeni bir boyuta taşıyın!

Üniversite Yurtları!

Evet, bu konu gerçekten can sıkıcı biliyorum. Özellikle şehir dışında okumak zorunda kalmış veya şehir dışında üniversite okumaya hazırlanan öğrenciler için en önemli soru bu. Hatta notlar vs. ikinci planda kalıyor bu soru karşısında!

Bir akrabanın yanına mı sığınsam? Yoksa bir pansiyonda mı kalsam? Yok yok en iyisi bir bekar evi tutalım arkadaşlarla. Cevap ne olursa olsun, yinede insanın içinde bir “acaba?” sorusu kalıyor. Bu sorunun sebebinin kaynağını ise daha iyi şartlarda yaşamanın, bireyin eğitimine nasıl bir katkı yapacağı düşüncesi oluşturuyor.

Fakat artık İstanbul’da üniversite eğitimini almak zorunda olan ve memleketinden uzak yaşayacak öğrenciler için bu sorunun harika bir cevabı var: Republika!

Republika Apart Yurtları; Bilgili Holding yönetim kurulu başkanı ve Beşiktaş kulübü eski As başkanı Sayın Serdar Bilgili’nin üniversite yıllarında kurduğu bir hayalin meyvesi.

Republika, 5 Yıldızlı otel konforunda sunduğu imkânlar ile göz dolduruyor. Ortaköy, Florya ve Büyükçekmece’de bulunan Republika yurt binaları son derece lüks ve bir otel kadar rahat! Sunduğu imkânlar ise daha da güzel. Teras katında havuz, 3 öğün kaliteli yemekler, geniş sosyal mekânlar, büyük ekranda film keyfi, ferah etüt odaları, fitness merkezi ve en önemlisi rahat yurt odaları ile Republika adından da anlaşılacağı gibi tam bir ‘Öğrenci Cumhuriyeti’ üstelik tüm bu imkânları ‘ulaşılabilir’ şartlarda öğrencilere sunuyor.

Biliyorum biraz reklam metni gibi oldu ama sizde www.republika.com.tr sitesinde yazılanları okuduğunuzda muhtemelen benim gibi etkileneceksiniz!

Kısacası, eğer İstanbul’da kısa yada uzun dönem kalacak bir yurt arıyorsanız Republika Apart Yurtları tam size göre.

Başka bir yazıda daha görüşmek üzere, Sevgiler!

Açelya Kiraz

Republika Yeni Nesil Apart Yurtları’nın

Bir öğrenci olmak başlı başına farklı bir serüvendir, özellikle üniversite de eğitim görüyor olmak. Bu hengamenin ortasıan bir de şehir dışında eğitim görmek gibi bir handikapı da eklersek tablo daha da enteresan hale gelir, çünkü bu zorlu yıllarda kalacak yer bulmak kritik bir süreçtir.

Kimileri akrabalarının yanına sığınır, kimileri bulması oldukça zor olan öğrenci evlerinde tıklım tıkış barınmaya çalışır, kimileri ise yurtların kapısını aşındırır fakat bu seçenekler pek de iç açıcı değildir ve üniversite öğrencisinin performansını önemli derecede etkiler.

Fakat tüm bunlara karşın artık İstanbul’da üniversite eğitimi alan öğrenciler için müthiş bir seçenek var; Republika!

Republika hakkında pek çok şey söylenebilir ama kısaca “Öğrenci Oteli” dersek sanırım en doğru kelimeyi seçmiş oluruz çünkü bu Apart Yurtlar tam anlamıyla 5 yıldızlı otelin konforunu ve hatta sunduğu imkanlarla daha fazlasını vaad ediyor!

Republika Yeni Nesil Apart Yurtları’nın internet sitesini incelediğimizde fark hemen gözümüze çarpıyor zaten. Yurt binalarının güzelliği, öğrenci odalarının ferahlığı, 3 öğün çıkan lezzetli yemekler, oturma odalarındaki geniş ekran tvlerde film keyfi, hatta bana inanılmaz gelen şu teras katındaki havuz keyfi imkanı tam anlamıyla şahane! Ama korkmayın öyle büyük paralar saçmanız gerekmiyor, emimin sizin de bütçenize uyacak bir çözümleri vardır!

İstanbul’da eğitim alacaksanız Florya, Ortaköy, Büyükçekmece gibi merkezi bölgelerde yurt binaları bulunan Republika’yı birinci tercih olarak incelemenizi öneririm!

Bir dahaki yazıda görüşmek üzere!

Mert Yıldız

Republika Apart Öğrenci Yurtları

Bugün sizlere uzun zamandır yazmak istediğim bir konudan bahsetmek istiyorum; Republika Apart Öğrenci Yurtları.

Üniversite eğitiminin hayatımızda ne kadar yer kapladığı hepimizin malumudur, bu stresli ve zorlu yolda bir de işin içine kalacak yer sağlama ve sosyal ortama katılma gibi olmazsa olmaz konuları da eklediğimizde işin içinden çıkmak gerçektende zor olabiliyor. Fakat günümüzde bu sorunları ortadan kaldıran ve Üniversite eğitimini keyifli hale getiren kurumlar var, tıpkı Republika gibi!

Republika özellikle spor ile yakından ilgilenenlerin yakından tanıdığı Serdar Bilgili beyefendinin bir hayali ile yola çıkarak gerçekleştirdiği harika bir proje, ve kısa zamanda çok harika işler yaparak adlarından övgüyle söz ettirmeyi başardılar.

Türkiye’ye dünya standartlarında yurt olanaklarını hatta daha üst düzey bir anlayışı “erişilebilir” formatta sunan Republika Apart yurtlarında kalan öğrenciler ister uzun dönem, ister kısa dönem konaklama için katılmış olsunlar, Republika da yaşadıkları her anı bambaşka bir deneyim olarak tanımlıyorlar. İstanbul’un en gözde ve merkezi yerleri olan Ortaköy, Florya ve Büyükçekmece de şubeleri bulunan Republika ile tüm üniversiteler size en yakın mesafede ve bu inanılmaz bir kolaylık!

Sundukları imkanlarsa öyle böyle değil, gerçekten de 5 yıldızlı bir otelin vaad ettiklerinden çok daha fazlasını sunuyorlar, öyleki; 3 Öğün çıkan birbirinden güzel yemekler, büyük ekran televizyonlarda dvd keyfi ve hatta teras katında havuza girmek Republika’lı Üniversite öğrenciler için sunulan müthiş ayrıcalıklar!

Ben şahsen Republika’nın sunduğu imkanlara hayran kaldım, eminim sizde bu yazıdan sonra hemen Republika.com.tr sitesinin yolunu tutacaksınız! Başka bir yazıda daha görüşmek üzere!

Güzel zaman güzel Republika !

Republika’da aradıklarımın fazlasını buldum. Havuzdan firness’a, oyun odasında sinema odasına kadar her şey var burada. Ayrıca dilediğin gibi yemek pişirebilmek de çok güzel. Arkadaşlarım ziyaretime geldiğinde çok iyi vakit geçiriyoruz. Teşekkürler Republika!

 Alp

Güler Yüz !!

Republika’nın en güzel tarafı farklı şehirlerden farklı ülkelerden birçok arkadaş edinebilme fırsatı yaratıyor olması. Ne havuzda, ne oyun odasında ne de yemekhanede yalnız kalmıyorsun. Ayrıca çalışanlar çok güler yüzlü ve yardımsever, sırtını yaslayabileceğin birilerinin olması çok güven verici özellikle de ailem için sen çok güzelsin Republika.

Ömer

Harika Republika

Liseden mezun olduktan sonra İzmir’den İstanbul’a taşındığımda kendime özel, ulaşımı rahat ve Üniversiteme yakın bir yerde yaşamak istiyordum. Arkadaşımın tavsiyesiyle geldiğim Republika’da istediklerimin çok daha fazlasını buldum. Odam beklediğimden çok daha iyiydi, yüksek tavanlı olması ve ferah olması beni en çok etkileyen özelliklerden biriydi. Ayrıca, ücretsiz internet, ücretsiz temizlik ve ücretsiz Üniversitelere ve merkezi noktalara shuttle imkanı sunması da cabası. Republika’nın ortamını, konumunu çok sevdim. İstanbul’da konaklayacak yer arayanlara Republika’yı tavsiye ederim.

Mine

İndirimli Erken Kayıt Dönemi Başladı