Konaklama Arıyorum
BÜYÜKÇEKMECE-ODALAR
buyukcekmeceRepublika öğrenci yurtları odalar tarzı, kullanım ve yaşam kalitesini artırıcı iç tasarımıyla, rahat bir yatak, buzdolabı, çalışma masası, lcd tv, değerli eşyalar için kişisel kasa, lounge ve geniş depolama alanları ile konforlu ve keyifli bir yurt ortamı sağlıyor. 237 oda ve 645 yataktan oluşan yurt binasında yapıda; tümü balkonlu, göl veya şehir manzaralı, ortak kullanımlı iki kişilik ve üç kişilik, bireysel kullanımlı üç kişilik ve dört kişilik odaların yanısıra 1+1 penthouse odalar olarak 5 oda tipi düşünülmüştür.

 • Penthouse Odalar
  • buyukcekmece
Standart
Republika öğrenci yurtlarında penthouse odalarımız göl veya şehir manzaralı, tümü balkonlu, son derece lüks ve modern çizgilerle donatılmış, süit oda konforunda bir oturma odası, özel banyosu, çift kişilik bir yatağı olan yatak odası, elektronik kart girişli, içinde minibar, LCD TV, özel gardrop ve çalışma masası, değerli eşyalar için kişisel kasalar bulunan çağdaş mimari tasarım ürünü odalar. olarak tasarlanan yurt odalarıdır. Bu odalar öğrencilerimize İstanbul’da konforlu bir konaklama imkanı sağlamaktadır.
 • İki Kişilik Odalar – Ortak Kullanımlı
  • buyukcekmece
Standart
Tümü balkonlu olarak tasarlanan yurt odalarımız, 23 m² ile 28 m² arası büyüklüktedir. Rahat bir yatak, ortak paylaşımlı yaşam alanı ve banyosu olan, göl veya şehir manzaralı, her alanı çağdaş tasarım düşüncesinin bir ürünü olan, elektronik kart girişli, içinde minibar, LCD TV, her misafir için özel gardrop ve çalışma masası, değerli eşyalar için kişisel kasalar bulunan ayrıcalıklı yurt odalarıdır.
 • Üç Kişilik Odalar – Ortak Kullanımlı
  • buyukcekmece
Asma Katlı veya Standart
Ortak kullanımlı yurt odalarımız tümü balkonlu, 26 m² ile 30 m² arası büyüklüktedir. Rahat bir yatak, ortak paylaşımlı yaşam alanı ve banyosu olan, göl veya şehir manzaralı, elektronik kart girişli, her alanı çağdaş tasarım düşüncesinin bir ürünü olan, içinde minibar, LCD TV, her misafir için özel gardrop ve çalışma masası, değerli eşyalar için kişisel kasalar bulunan yurt odalarıdır. Üç kişilik odalarımızdaki asma kat dizaynı benzersiz bir yurt deneyimi sunmayı amaçlamaktadır.
 • Üç Kişilik Odalar – Bireysel Kullanımlı
  • buyukcekmece
Asma Katlı veya Standart
Dubleks veya standart olarak tasarlanan yurt odalarımız, 50 m² ile 100 m² arası büyüklüktedir. Modern mimari anlayış ile işlevselliğin mükemmel bir ürünü olan, tümü balkonlu ve göl manzaralı, her misafir için özel dizayn edilen “oda içinde odacık” kavramının ön plana çıktığı, elektronik kart girişli, rahat bir yatak, ortak paylaşımlı yaşam alanı ve banyosu olan, içinde LCD TV, minibar, her misafir için özel gardrop ve çalışma masası, değerli eşyalar için kişisel kasalar bulunan lüks yurt odalarıdır. Büyüklükleri ile ön plana çıkan bu odalarımız, konuklarımıza evlerindeki konforu yurtlarımızda da sağlamayı hedeflemektedir.
 • Dört Kişilik Odalar – Bireysel Kullanımlı
  • buyukcekmece
Standart
Bireysel kullanımlı yurt odalarımız tümü balkonlu ve şehir manzaralı, 54 m² büyüklüktedir. Modern mimari anlayış ile işlevselliğin mükemmel bir ürünü olan, her misafir için özel dizayn edilen “oda içinde odacık” kavramının ön plana çıktığı, elektronik kart girişli, rahat bir yatak, ortak paylaşımlı yaşam alanı ve banyosu olan, içinde LCD TV, minibar, her misafir için özel gardrop ve çalışma masası, değerli eşyalar için kişisel kasalar bulunan lüks yurt odalarıdır.

İndirimli Erken Kayıt Dönemi Başladı