Konaklama Arıyorum
FLORYA-ODALAR
floryaRepublika öğrenci yurtları odalar tarzı, kullanımı ve yaşam kalitesini arttırıcı iç tasarımıyla, rahat bir yatak, buzdolabı, çalışma masası, tv, değerli eşyalar için kişisel kasalar, lounge ve geniş depolama alanları ile konforlu ve keyifli bir yurt ortamı sağlıyor. 83 oda ve 188 yataktan oluşan yurt binasında yapıda; tek kişilik, ortak kullanımlı iki kişilik, ortak ve bireysel kullanımlı üç kişilik, bireysel kullanımlı dört kişilik olarak 5 oda tipinde düşünülmüştür.

  • Tek Kişilik Odalar
    • Tek Kişilik Odalar
Republika öğrenci yurtlarında tek kişilik odalarımız kişiye özel banyosu ve yaşam alanı sunan, her daim temiz hava alan, son derece lüks ve modern çizgilerle donatılmış, elektronik kart girişli, içinde minibar, özel gardrop ve çalışma masası, rahat bir yatak, değerli eşyalar için kişisel kasalar bulunan çağdaş mimari tasarım ürünü odalar. olarak tasarlanan yurt odalarıdır. Bu odalar öğrencilerimize İstanbul’da konforlu bir konaklama imkanı sağlamaktadır.
  • İki Kişilik Odalar-Ortak Kullanımlı
    • İki Kişilik Odalar-Ortak Kullanımlı
Asma Katlı, Ranzalı veya Standart
Asma katlı olarak tasarlanan yurt odalarımız, ranzalı veya standart olarak, 18 m² ile 40 m² arası büyüklüktedir. Rahat bir yatak, ortak paylaşımlı yaşam alanı ve banyosu olan, her daim temiz hava alan ve dışarıya bakan, her alanı çağdaş tasarım düşüncesinin bir ürünü olan, elektronik kart girişli, içinde minibar, her misafir için özel gardrop ve çalışma masası, değerli eşyalar için kişisel kasalar bulunan ayrıcalıklı yurt odalarıdır. İki kişilik odalarımızdaki asma kat dizaynı benzersiz bir yurt deneyimi sunmayı amaçlamaktadır.
  • Dört Kişilik Odalar-Bireysel Kullanımlı
Standart
Bireysel kullanımlı yurt odalarımız standart 2+2 şeklindeki yapısı ile  30 m² ile 50 m² arası büyüklüktedir. Modern mimari anlayış ile işlevselliğin mükemmel bir ürünü olan, her misafir için özel dizayn edilen “oda içinde odacık” kavramının ön plana çıktığı, elektronik kart girişli, rahat bir yatak, ortak paylaşımlı yaşam alanı ve banyosu olan, şehir manzaralı veya dış bahçe galeriye bakan, içinde minibar, her misafir için özel gardrop ve çalışma masası, değerli eşyalar için kişisel kasalar bulunan yurt odalarıdır.
  • Üç Kişilik Odalar-Ortak Kullanımlı
Asma Katlı ve Ranzalı
Asma katlı ve ranzalı olan yurt odalarımız, 30 m² ile 40 m² arası büyüklüktedir. Rahat bir yatak, ortak paylaşımlı yaşam alanı ve banyosu olan, iç bahçe galeriye bakan, elektronik kart girişli, her alanı çağdaş tasarım düşüncesinin bir ürünü olan, içinde minibar, her misafir için özel gardrop ve çalışma masası, değerli eşyalar için kişisel kasalar bulunan yurt odalarıdır. Yurtlarımızda bulunan ortak kullanımlı olarak dizayn edilen odalarımız, konuklarımızın kişisel yaşantısını da göz önünde bulundurarak konforlu bir yaşam sağlamaktadır..
  • Üç Kişilik Odalar-Bireysel Kullanımlı
Standart
Bireysel kullanımlı yurt odalarımız standart 40 m² ile 74 m² arası büyüklüktedir. Modern mimari anlayış ile işlevselliğin mükemmel bir ürünü olan, her misafir için özel dizayn edilen ve 2+1 şeklindeki yapısı ile“oda içinde odacık” kavramının ön plana çıktığı, elektronik kart girişli, rahat bir yatak, ortak paylaşımlı yaşam alanı ve banyosu olan, şehir manzaralı veya iç bahçe galeriye bakan, içinde TV, minibar, her misafir için özel gardrop ve çalışma masası, değerli eşyalar için kişisel kasalar bulunan lüks yurt odalarıdır. Büyüklükleri ile ön plana çıkan bu odalarımız, konuklarımıza evlerindeki konforu yurtlarımızda da sağlamayı hedeflemektedir.

İndirimli Erken Kayıt Dönemi Başladı