Biz Kimiz
 • Hakkımızda
 • Ekibimiz
 • Neden Republika?

Hakkımızda

Sevgili Gençler,

Üniversite yıllarımı; birlikte yaşamayı, paylaşmayı, farklılıklara saygı duymayı, bağımsızlığı öğrendiğim, beni ‘ben’ yapan en önemli yaşam deneyimlerini edindiğim yıllar olarak hatırlarım. O yıllarda kurduğum dostluklar, geçirilen güzel zamanlar, birlikte öğrendiğimiz her şey, her anı benim için çok değerlidir.

O yılları yaşamış biri olarak; Republika’yı hayata geçirirken tüm bu değerlerin bize yol göstermesini istedik. Üniversite hayatına adım atan gençler için yüksek standartlara sahip bir yaşam alanı yaratma düşüyle hareket ettik. Gençlerin kendilerini evlerinde hissedecekleri, sadece ‘kalacak yer’ vaat etmenin ötesinde, yaratıcılıklarını ve kişiliklerini geliştirebilecekleri, onlara ihtiyaç duydukları her şeyi sunabileceğimiz yeni nesil bir yaşam alanı… Ailelerden ve sizlerden gelen olumlu tepkilerden bunu fazlasıyla başardığımızı görmekten mutluluk duyuyorum. Burada, genç ama konunun uzmanı bir ekip ve genç bir enerjiyle yolumuza devam ediyor, hak ettiği standartlarda bir öğrencilik hayatı düşleyen tüm üniversitelileri Republika ayrıcalıklarını yaşamaya davet ediyoruz.

Republika’da yaşamın, gelecekte mutlu anılarla hatırlayacağınız sizi geliştiren bir deneyim olması dileklerimle…

Serdar Bilgili

logo1logo2

Ekibimiz

Republika ekibimizBurası kocaman, sımsıcak bir ev ve bizler de kocaman bir aileyiz. Başka ülkelerden, başka şehirlerden gelen Republika’lı gençlerle… Hayatını kolaylaştırmak için çalışan enerji dolu bir ekiple senin ikinci aileniz… İstiyoruz ki; ailenden ayrı kaldığın bu zorlu süreçte yanında olalım. Yeni bir şehre alışmaya çalışırken, “nerede kalacaksın”, “ne yiyeceksin”, “nerede spor yapacaksın”, “faturaları nasıl ödeyeceksin”, “nasıl sosyalleşeceksin” gibi uzayıp giden ‘yapılması gerekenler listesi’ni ortadan kaldıralım. İstiyoruz ki; senin için sadece güvenli ve konforlu konaklamanın ötesinde eğlenceli, sosyal, dolu dolu bir kolaylıklar paketi hazırlayalım. Hayatının belki de en güzel anıları olarak hatırlayacağın üniversite yıllarını daha da yaşanır kılalım. Biz, Republika’dayız ve bütün enerjimizle senin için varız. 7 gün 24 saat, her türlü soru ve sorunda…
Birlikte mutlu günler geçirmek dileğiyle…

Neden Republika?

Otel konforunda, ev sıcaklığında… Burası Republika… Üniversite yılların boyunca sana ihtiyaç duyduğun her şeyi sunan çok boyutlu, çok keyifli bir yaşam kompleksi…

Yeni hayatına başlarken Republika’yı seçmek için öyle çok nedenin var ki…

 • Republika’nın modern tasarımlı konforlu odalarında 5 yıldızlı otel standartlarında ağırlanırsın.
 • Senin için çalışan, senin için düşünen, her konuda danışabileceğin, 24 saat hizmet alabileceğin sıcak, samimi, enerjik bir ekiple birliktesin.
 • Zengin sosyal aktiviteler ile sadece öğrenciliği değil hayatı da dolu dolu yaşarsın.
 • İstanbul’un saygın üniversitelerinin ve şehrin önemli noktalarının çok yakınındasın.
 • 7/24 kamera sistemi ile korunan, elektronik kart girişli ve her alanda en son teknolojilerin kullanıldığı altyapı ile güvendesin.
 • Yüksek hızda ücretsiz internetle her zaman online’sın.
 • Son teknoloji ekipmanlarla donatılmış Republika Fitness Center’da daima formdasın.
 • Elektrik, su, ısınma, soğutma, mobilya, internet ve temizlik masraflarıyla uğraşmaz, faturalarla boğuşmaz, sadece derslerine odaklanırsın.
 • Republika’da yemek daima hazırdır. Sana, sadece sabah, öğle ve akşam sunulan nefis seçenekler arasından seçim yapmak kalır.
 • Sinema odasında DVD keyfi mi, terasta havuz sefası mı? Dilersen oyun odasında birkaç set masa tenisi, bilardo ya da PlayStation seansı… Veya hobi odasında yaratıcılığını geliştireceğin uğraşlar… Hangisini seçersen seç, Republika’da iyi vakit geçirmenin bir yolunu mutlaka bulursun.
 • Özel olarak tasarlanmış rahat, sakin ve sessiz etüt odası ile Republika’da başarıyla aranda hiçbir engel kalmaz.
 • Özel eşyaların için depo ve çamaşırların için çamaşırhane/ütü odasıyla ile her konuda pratik, her konuda rahatsın.
 • Ve tabii en önemlisi Republika’nın çok renkli, çok sesli, çok keyifli ortamında farklı ülkeler, şehirler ve üniversitelerden gençlerle kuracağın dostluklar, yeni arkadaşlıklar için çok şanslısın.

İndirimli Erken Kayıt Dönemi Başladı