ÖĞRENCİLERDEN YORUMLAR

ÖĞRENCİ REFERANSLARI

Bugün Republika’yı tercihimin ne kadar doğru oldugunun bir kez daha farkına vardım. Bizim ders ortamından biraz olsun uzaklaşıp böyle güzel etkinlikler ile öğrencinin yüzünde biraz olsun tebessüm yaratabilmek moral motivasyonu arttırmanın çok önemli olduğunun bilincinde olmanız beni ve arkadaşlarımı fazlasıyla memnun etti. Bu organizasyonlar için çok teşekkür eder devamını dilerim.

Barış

-

3 yıldır Republika’da kalan bir öğrenci olarak yemekhaneden duyduğum memnuniyeti arkadaşlarım adına dile getirmek istedim. Hizmetlerinizden dolayı teşekkür ederiz.

Selahattin

-

Teşekkür ederiz gerçekleştirdiğiniz “Welcome Party” çok güzel bir etkinlikti.

Cem Arpasatan

-

Liseden mezun olduktan sonra İzmir’den İstanbul’a taşındığımda kendime özel, ulaşımı rahat ve Üniversiteme yakın bir yerde yaşamak istiyordum. Arkadaşımın tavsiyesiyle geldiğim Republika’da istediklerimin çok daha fazlasını buldum. Odam beklediğimden çok daha iyiydi, yüksek tavanlı olması ve ferah olması beni en çok etkileyen özelliklerden biriydi. Ayrıca, ücretsiz internet, ücretsiz temizlik ve ücretsiz Üniversitelere ve merkezi noktalara shuttle imkanı sunması da cabası. Republika’nın ortamını, konumunu çok sevdim. İstanbul’da konaklayacak yer arayanlara Republika’yı tavsiye ederim.

Mine

-

Eğer İstanbul’da okumak için ilk senenizse ve siz kalacak yer arıyorsanız ve özellikle hazırlık okuyorsanız Republika Ortaköy’de kalmaya karar verdiyseniz maça 1-0 önde başlıyorsunuz!!!

Aybike

-

Republika’nın en güzel tarafı farklı şehirlerden farklı ülkelerden birçok arkadaş edinebilme fırsatı yaratıyor olması. Ne havuzda, ne oyun odasında ne de yemekhanede yalnız kalmıyorsun. Ayrıca çalışanlar çok güler yüzlü ve yardımsever, sırtını yaslayabileceğin birilerinin olması çok güven verici özellikle de ailem için sen çok güzelsin Republika.

Ömer

-

Republika’da aradıklarımın fazlasını buldum. Havuzdan firness’a, oyun odasında sinema odasına kadar her şey var burada. Ayrıca dilediğin gibi yemek pişirebilmek de çok güzel. Arkadaşlarım ziyaretime geldiğinde çok iyi vakit geçiriyoruz. Teşekkürler Republika!

 Alp

-

Republika benim için 2.ev. İçerde güzel arkadaşlıklar, samimi ortamlar kurmamıza yardım etti. Girdiğimizden beri hissettirilen güven için teşekkür ederiz.

Kaan Rüştüoğlu

-

Misafirlerini huzurlu, temiz ve şık bir ortamda ağırlayan, herkesin tecrübe etmek isteyeceği harika bir deneyim. Vermekte olduğu hizmet, güler yüzlü çalışanları ve İstanbul’un en merkezi yerinde olması sayesinde, İstanbul’da konaklayacak yer arayanlar için kesinlikle tercih edilmesi gereken bir yaşam merkezi.

Aslıhan İlhan

-

Neden Bahçeşehir Üniversitesini ve Republika Academic Aparts’ı tercih ettiğimi anlatmak istiyorum. Bahçeşehir Üniversitesi’ne başladığım yıl YURT ararken Republika ile tanıştım. Benim gibi Bahçeşehir Üniversitesinde okuyan ve Republika yurtlarında kalan birçok arkadaşım oldu. Ben bir Bahçeşehirli ve Republikalıyım. Bahçeşehir Üniversitesi ve Republika hem yaşam koçunuz hem yeni aileniz. Bahçeşehir Üniversitesinde okurken Republika YURTLARI ile Bahçeşehir Üniversitesinde okuyabilirsiniz. Yeni Republika yurtlar arasında Bahcesehir Üniversitesi öğrencileri için en iyisi. Bahçeşehirli olmak bir ayrıcalık ve Republika’da yaşayarak ayrıcalıklarınızı ikiye katlayabilirsiniz. Republika’dan Bahçeşehir Üniversitesine ücretsiz servis hizmeti ile rahatça Republika’dan Bahcesehir’e 10 dakikada gidebilir yine akşamları Bahçeşehir Üniversitesinden yurta servis hizmetinden yararlanarak kolayca gelebilirsiniz. Sizin gibi Bahçeşehir’de okuyan arkadaşlarınızı Republikaya davet edebilir. Bahçeşehirli arkadaşlarınızla  Republika’nın açık yüzme havuzu, spor salonu, Republika sineması ve oyun odalarından yararlanabilirsiniz.

Mert

-

Kültür Üniversitesinde okumak istiyorum. Republika Academic Aparts ile Kültür Üniversitesi’nin tercih günlerinde tanıştım. Kültür Üniversitesini kazanırsam Republika YURTLARINDA kalmak istiyorum. Kültür Üniversitesi Republika’ya çok yakın ve ücretsiz servisleri var. Kültür Üniversitesinde Republika YURTLARINDA kalan çok öğrenci VAR. Republika’da bir aile ortamı VAR. Kültür Üniversitesi düzenlediği bir çok etkinliği Republika ile birlikte gerçekleştiriyor. Kültür Üniversitesi öğrencileri de Republika’nın hizmetlerinden yararlanabiliyor. Örneğin Kültür Üniversitesi Film Kulübü Republika Sinema odasını kullanıyor. BU ÇOK GÜZEL.

Nazlı

-

Republika Academic Aparts Büyükçekmece Fatih Üniversitesine COK YAKIN. Uygun fiyatları ve kaliteli hizmetleriyle MUKEMMEL BIR YURT. Fatih Üniversitesinde okurken Republika’da yaşayarak çok güçlü dostluklar ediniyorum. Republika ve Fatih Üniversitesinin ayrıcalıklarından yararlanıyorum. REPUBLIKA YURT ODA ARKADAŞIM DA FATİH ÜNİVERSİTESİNDE OKUYOR. YURTTAN OKULA BERABER GİDİYORUZ.  Republika Academic Aparts Büyükçekmece’nin Fatih Üniversitesi’ne çok yakın. Yurt ve Fatih Üniversitesi öğrencileri için Republikayı öneriyorum. Fatih Üniversitesinde okurken yurtta kalmak ve Republika’da yaşamak ayrıcalık. Republika Yurtlarında kalmak çok avantajlı. Republika Fatih Üniversitesi öğrencileri için bir numara. Fatih Üniversitesi ile Republika uyumu beni çok mutlu ediyor.

Kaan

-

Republika’nın Bilgi Üniversitesi Yurt Anlaşması

Republika ailesi olarak Bilgi Üniversitesi ile yapmış olduğumuz anlaşmadan büyük mutluluk duyuyoruz. Yapılan bu anlaşma ile Bilgi Üniversitesi Yurt problemini öğrencileri için kaldırmış oldu. Republika yapmış olduğu bu anlaşma ile Bilgi Üniversitesini de Republilalılar ailesine eklemiş oldu. Bu sayede Bilgi Üniversitesi öğrencileri Republikalı olma ayrıcalığına sahip olmuş oldular. Republika sadece Bilgi Üniversitesinin Yurt problemini ortadan kaldırmakla kalmayıp yapmış olduğu bütün etkinlikler Republika sponsorluğun da faaliyet gösterecek. Republika ile yapılan Bilgi Üniversitesi Yurt anlaşması ile öğrenciler Republika yurtlarında konakladıkları taktirde ücretsiz servis hizmeti ile bütün etkinlikleri ve davetlerine ücretsiz katılabilecekler. Republika ile yapılan Bilgi Üniversitesi Yurt anlaşması ile Bilgi Üniversitesi öğrencileri özel indirimlerden yararlanarak 5 yıldızlı hotel konforunda öğrencilik dönemini bitirme fırsatına sahip olabilecekler.

Republika TEAM

-

Gelişim Üniversitesi

Sevgili öğrenciler, İstanbul Gelişim Üniversitesinin Yurt imkânlarımızdan yararlanmak artık çok kolay. Republika yurtlar için indirimli fiyatlar ile konaklayabilirsiniz. Sizler de İstanbul ‘da yurt ve konaklama icin Republika ve Gelişim Üniversitesi tercih merkezlerine gelin. Ayrıca Republika Academic Aparts’a gelerek yurt ve burs imkânlarından yararlanın. Gelişim Üniversitesinin anlaşmalı olduğu Republika Academic Aparts Büyükçekmece yurtları tam size gore. Republika yurtları Gelişim Üniversitesi öğrencilerine hem güvenli hem de sıcak bir yuva sunuyor. Gelişim Üniversitesi öğrencilerinin yurt için Republikayı tercih etme sebepleri hem Republika’nin Gelişim Üniversitesine çok yakın olması hem de Republika’dan Gelişim Üniversitesine ücretsiz servislerin olması. Republika Academic Aparts Büyükçekmece’de Gelişim Üniversitesinde okuyan yüzlerce öğrencimiz var. Her biri Republikalı ve Gelişim Üniversiteli oldukları için çok mutlu. Gelişim Üniversitesi Kontenjanlar ve Taban Puanlara göre Republika’da konaklamak isteyen öğrencilere uygun ödeme şekilleri ve yararlanabilecekleri yurt ve burs imkânlarından haberdar olun.

Republika TEAM

-

Esenyurt Üniversitesi

İstanbul Esenyurt Üniversitesi öğrencilerine müjde. Republika Academic Aparts Esenyurt Üniversitesi ile yapmış olduğu ÜNIVERSİTE – YURT anlaşması  ile Esenyurt Üniversitesi öğrencilerine YURT kapılarını açtı. Esenyurt Üniversitesi öğrencilerinin yararlanabileceği promosyonlar ve indirim fırsatları belirlendi. Republika’da Esenyurt Üniversitesi öğrencileri de yaşasın diye Republika Academic Aparts Esenyurt Üniversitesi ile anlaşma imzaladı. Esenyurt Üniversitesi öğrencileri Republika’da kaldıkları taktirde Republika’nın servis hizmetlerinden yararlanıp Esenyurt Üniversitesine kolayca ulaşım sağlayabilecekler.

Republika TEAM

-

Aydın Üniversitesi

Aydın Üniversitesi öğrencileri YURT OLARAK Republika Academic Aparts’ı tercih ediyor. 2015-2016 akademik yılında İstanbul Aydın Üniversitesinde okuyan öğrencilerin çoğu Republika YURTLARINDA kalmayı tercih ediyor. Aydın Üniversitesi’ne giden öğrencilerin aileleri de Republika’yı tercih ediyor. Aydın Üniversitesi’nin Republikaya çok yakın olması, Republika’nın Aydın Üniversitesi öğrencilerinin güvenliğini sağlama garantisi vermesi ve Aydın Üniversitesi öğrencilerine sundukları uygun ODA fiyatlar, promosyonlar ve indirimler ile Aydın Üniversitesi öğrencileri Republikayı tercih ediyor.

Republika TEAM

 

İndirimli Erken Kayıt Dönemi Başladı