Konaklama Arıyorum
ORTAKÖY-ODALAR
orkatoyRepublika öğrenci yurtları odalar tarzı, kullanım ve yaşam kalitesini arttırıcı iç tasarımı, rahat bir yatak, buzdolabı, çalışma masası, tv, değerli eşyalar için kişisel kasalar, lounge ve geniş depolama alanları ile konforlu ve keyifli bir yurt ortamı sağlıyor. 268 oda ve 629 yataktan oluşan yurt binasında yapıda; tek kişilik, bireysel ve ortak kullanımlı iki kişilik, üç kişilik, tek katlı ya da asma katlı olarak 5 oda tipi düşünülmüştür.

 • Tek Kişilik Odalar
  • orkatoy
Republika öğrenci yurtlarında tek kişilik odalarımız balkonlu veya balkonsuz olarak iki şekilde düşünülmüştür. Kişiye özel banyosu ve yaşam alanı sunan, şehir manzaralı veya iç bahçe galeriye bakan, son derece lüks ve modern çizgilerle donatılmış, elektronik kart girişli, içinde minibar, özel gardrop ve çalışma masası, rahat bir yatak, değerli eşyalar için kişisel kasalar bulunan çağdaş mimari tasarım ürünü odalar. olarak tasarlanan yurt odalarıdır. Bu odalar öğrencilerimize İstanbul’da konforlu bir konaklama imkanı sağlamaktadır.
 • İki Kişilik Odalar-Ortak Kullanımlı
  • orkatoy
Asma Katlı veya Standart
Asma katlı veya standart olarak tasarlanan yurt odalarımız, 20 m² ile 40 m² arası büyüklüktedir. Rahat bir yatak, ortak paylaşımlı yaşam alanı ve banyosu olan, şehir manzaralı veya iç bahçe galeriye bakan, her alanı çağdaş tasarım düşüncesinin bir ürünü olan, elektronik kart girişli, içinde minibar, her misafir için özel gardrop ve çalışma masası, değerli eşyalar için kişisel kasalar bulunan ayrıcalıklı yurt odalarıdır.
 • İki Kişilik Odalar-Bireysel Kullanımlı
  • orkatoy
Asma Katlı veya Standart
Standart veya asma katlı olarak tasarlanan yurt odalarımız, 30 m² ile 37 m² arası büyüklüktedir. Modern mimari anlayış ile işlevselliğin mükemmel bir ürünü olan, her misafir için özel dizayn edilen “oda içinde odacık” kavramının ön plana çıktığı, elektronik kart girişli, rahat bir yatak, ortak paylaşımlı yaşam alanı ve banyosu olan, şehir manzaralı veya iç bahçe galeriye bakan, içinde minibar, her misafir için özel gardrop ve çalışma masası, değerli eşyalar için kişisel kasalar bulunan lüks yurt odalarıdır. İki kişilik odalarımızdaki asma kat dizaynı benzersiz bir yurt deneyimi sunmayı amaçlamaktadır.
 • Üç Kişilik Odalar-Ortak Kullanımlı
  • orkatoy
Asma Katlı
Ortak kullanımlı yurt odalarımız asma katlı 30 m² ile 40 m² arası büyüklüktedir. Rahat bir yatak, ortak paylaşımlı yaşam alanı ve banyosu olan, şehir manzaralı veya iç bahçe galeriye bakan, elektronik kart girişli, her alanı çağdaş tasarım düşüncesinin bir ürünü olan, içinde minibar, her misafir için özel gardrop ve çalışma masası, değerli eşyalar için kişisel kasalar bulunan yurt odalarıdır. Yurtlarımızda bulunan ortak kullanımlı olarak dizayn edilen odalarımız, konuklarımızın kişisel yaşantısını da göz önünde bulundurarak konforlu bir yaşam sağlamaktadır..
 • Üç Kişilik Odalar-Bireysel Kullanımlı
  • orkatoy
Standart
Bireysel kullanımlı yurt odalarımız standart 40 m² ile 74 m² arası büyüklüktedir. Modern mimari anlayışI ile işlevselliğin mükemmel bir ürünü olan, her misafir için özel dizayn edilen “oda içinde odacık” kavramının ön plana çıktığı, elektronik kart girişli, rahat bir yatak, ortak paylaşımlı yaşam alanı ve banyosu olan, şehir manzaralı veya iç bahçe galeriye bakan, içinde TV, minibar, her misafir için özel gardrop ve çalışma masası, değerli eşyalar için kişisel kasalar bulunan lüks yurt odalarıdır. Büyüklükleri ile ön plana çıkan bu odalarımız, konuklarımıza evlerindeki konforu yurtlarımızda da sağlamayı hedeflemektedir.

İndirimli Erken Kayıt Dönemi Başladı