1.Üniversitede rahat yaşamanın formülü.

Tamamıyla sana ait rahat bir oda, rahat bir kafa,  konforlu  bir bina,  bütün  ihtiyaçlarına  koşan   kalabalık  bir  kadro… Republika’daki hayatını bir yurt ya da otel odasıyla kıyaslamayı  düşünme bile. Evdeki rahatlığın ve konforun daha kısa bir  yapılacak işler listesiyle seni bekliyor.

2.Evine sağlık Republika!

Republika odanda ihtiyacın olabilecek her şeyi düşündü,  evinin eşyasını çoktan hazırladı. Bir masa ve sandalye, rahat rahat bir yatak, geniş bir dolap, gardırop, kitaplık, ayna… Kapı kapı gezip eşya aramak da yok, para harcamak da,  nakliye derdi de, usta kaprisi de. Kendi özel banyon, mutfağın ve daha fazlası. Yeni ev arkadaşların seni bekliyor.

3.İstersen şenlik,  istersen derslik!

Gürültü, karmaşa, düzensizlik… Sıradan yurt ortamlarının bir kabus haline  gelebileceğini biliyoruz. Republika’da öyle bir kaos ortamı yok. Kapını açıp partiye dahil oluyorsun, kapını kapatıp finale çalışıyorsun. Her şey de o kapının arkasında kalıyor. Sakin ve sessiz odanda sınavına çalışıyorsun.

4.Gelin bizde çalışalım!

Final dönemi klasiği, toplanır hep beraber oturup çalışalım dersiniz  okuldaki kalabalık, kafedeki gürültü,kütüphanede sessizlik sendromu  bütün planlarınızı bozar. Republikalılar böyle bir durumda ne yapar? Atlar, evine gelir. Açar Seminer odasının kapısını,  ödevi de birlikte yapar, sınavı da birlikte geçer.

5.Republika’da evindesin,  evinde güvendesin

Republika’ya giden yol güvenlikten geçer. Güvenlik bizim işimiz!  Republika’da ilk işimiz, güvenli, olaysız, sakin bir ortamda yaşaman. Eşyalarını ve seni koruyan kameralar kayıtta, güvenlik görevlilerimiz kapıda,  odanda bulunan dahili iletişim sistemi parmaklarının ucunda. Anlayacağın, Republika’da her şey kontrol altında.

6.Faturasız hayat,  ne kadar rahat!

Öğrencilik hayatının hatta onu da geçelim bütün hayatının en büyük kabusu  faturalar burada yok. Hepsi bizde. Günde üç kez banyoya gir su faturasını dert etme, internette dilediğince dolaş yine fatura yok. Republika’da faturasız hayat, hayat gibi hayat!

7.Evini uzaklarda arama!

Republikalı olmanın en güzel yanlarından biri de uzun yolculukların,  trafiğin ve kaybedilen saatlerin hayatında olmaması. Bütün yerleşkelerimiz kampüslerin çevresinde. Kampüsünle arandaki yolu olabildiğince kısaltıyoruz,  sana zaman kazandırıyoruz. Üzgünüz ama Republikalı’ysan hayatında trafikte satılan portakallar ve şarj aletleri olmayacak.

8.Burada herkes  senin gibi.

Burada herkes senin gibi. Aynı okullardan gelip, aynı okullara gidiyoruz. Aynı filmlerden, müziklerden, hikayelerden hoşlanıyoruz. Republika’da senle aynı yaşlarda ve aynı fikirlerde  onlarca kişi hemen yan odada. Yeni arkadaşlar, yeni hobiler, yeni hikayeler Republika’da seni bekliyor.

9.Anne eli değmiş gibi!

Annelerimizin yerini tabii ki tutmaz ama Republika’da  elini sıcak sudan soğuk suya sokmuyoruz. Temizlik ve çamaşır hizmetleri gibi bir çok yorucu konuda sana yardımcı oluyoruz. Tişörtlerini yıkıyor, gömleklerini ütülüyoruz,  anne yemeği kadar olmasa da güzel mi güzel sofralar kuruyoruz.

10.Oturmaya mı geldik?

Genciz tabii kanımız da kaynıyor. Bu kadar genç toplanıp  kös kös oturmuyoruz. Republika’daki hayatında sürekli  eğlenceli bir şeyler olacak. Partiler, kültürel aktiviteler,  sürpriz etkinlikler… Gününün nasıl bu kadar dolu geçtiğine  sen de şaşıracaksın. Republika’da her şey var, bir  tek  sıkılmak yok.

Republika Aparts facebook sayfasını takip edin, Republika hakkındaki en yeni haber, duyuru ve kampanyaları kaçırmayın.

@RepublikaAcademicAparts

Republika Aparts instagram sayfasını takip edin, Republika hakkındaki en yeni haber, duyuru ve kampanyaları kaçırmayın.

@myrepublika

Yeni Evin Yeni Hayatın

+90 212 318 34 34
info@republika.com.tr

Neden Republika | Republika